Klasik Yatak Odası

İtalyan Mutfak Modelleri

İtalyan mutfak modelleri, özellikle renkleri ve tasarımları ile mutfaklarınızı daha büyüleyici bir hale getirecektir.

Özellikle açık renklerde tasarlanan bu mobilya tasarımları ile yapacağınız mutfak dekorasyonları olduğundan daha ferah ve iç açıcı bir görünüm sunmaktadır. Son derece dekoratif olan bu mobilya tasarımları ile döşenen mutfaklarda kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Diğer mutfak tasarımları ile kıyaslandığında daha aydınlık bir dekor sunan bu mutfak tasarımları ile yaşam alanlarınız daha aydınlık bir yere dönüşecektir.

Mutfağınızda yemek yapmayı ve yemeyi seven biriyseniz, mutlaka İtalyan mutfak tasarımlarını mutfağınız için düşünmelisiniz. Daha çok beyaz ağırlıklı tasarımların yer aldığı mutfaklarda renkli tasarımlarında kullanıldığı gerçektir.

mutfak2

İtalyan mutfaklarının en göze çarpan noktalarından biri göze hoş gelen bir dekora sahip olmaları ve mutfağınızda bütünsel bir hava oluşturmalarıdır.

Bu mutfaklarda daha he renkli hem de sade renkler kullanılmaktadır. Ahşap tasarıların ağırlıkta olduğu bu mutfaklarda dengeli renkler ile yapılan dekorasyonlarda göze çarpmaktadır. Bu mutfak dolaplarında açık rafların kullanımı da mutfaklara zenginlik kazandırmaktadır. İtalyan mutfaklarda kullanılan dolaplar gerek görsellikleri gerek işlevsellikleri ile sizleri cezbedecektir.

Dolapların kapaklı olması dışarıdan görünmesini istemediğiniz eşyalarınız için avantaj sağlamaktadır. Mutfak tezgahlarının arkasında fayans tercih ederek de mutfağınızın sıkıcı ve iç karartıcı bir yere dönmesini engelleyebilirsiniz. Beyaz mutfak dolapları ile de fayanslarınız uyumlu ve dengeli bir manzaranın ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

Sade, yalın ama şık bir mutfak mı istiyorsunuz ?

İtalyan mutfakları basit görünüşlü olmalarının yanında sade şıklıkları ile sizleri kendisine hayran bırakacaktır. Daha fazla alana sahip olacağınız bu mutfaklarda, istediğiniz şekilde mutfak eşyalarınızı yerleştirebileceksiniz.

Mutfak dolaplarını İtalyan mutfağınızda gömme dolap olarak tercih etmeniz mutfağınızda yerden tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Mutfağınızın zemininde de kullanacağınız karo tarzı taşlar da mutfağınızı daha da zenginleştirecektir. Ahşap masa ve sandalye kullanarak İtalyan mutfağınızı daha hareketli bir yere çevirebilirsiniz.

Modern-Beyaz-Mutfak-Dolapları

İtalyan tarzı mutfağınızda L ya da U biçimli bir mutfak tezgahına yer vererek çok daha etkili bir mutfak dekorasyonu ortaya çıkarabilirsiniz.

L ve U tipi mutfak tezgahları mutfaklarınızın duvarlarına yerleştirildiği için mutfağınızı daha opsiyonlu hale getirmektedir. Bu mutfak tezgahlarının alt ve üst dolaplara sahip olması her yönden size avantaj sağlayacaktır. Böylece mutfağınızın daha düzenli ve tertipli bir hal almasını sağlayabilirsiniz.

Mutfağınızın orta bölümünü yer vereceğiniz bir masa ile dekore ederek mutfağınızı daha efektif bir şekilde kullanabilirsiniz. Mutfağınızda U ve L tipi şeklinde yer vereceğiniz bu mutfak adaları ile farklı bir yere dönüştürebilirsiniz.

Klasik tarzda yer vereceğiniz bu mutfak tasarımları ile harikulade bir İtalyan mutfak dekorasyonu ortaya çıkarabilirsiniz.

Özellikle klasik tarzda düşüneceğiniz İtalyan mutfak tasarımları ile mutfaklarınızı daha ihtişamlı bir görünüm verebilirsiniz. Aynı zamanda bu mutfak modeli ile uyumlu olacak şekilde kullanacağınız avizeler ile de mutfaklarınızı ışıl ışıl bir dekora kavuşturabilirsiniz.

Mutfağınızın duvarlarında kullanacağınız tuğla biçimli taşlarla birlikte kullanılan ahşap tasarımlar mutfaklarınızda harikulade bir izlenimin ortaya çıkmasına neden olacaktır. Birbirini çok iyi bir şekilde tamamlayan bu tasarımlar ile mutfaklarınızı çok daha etkileyici hale getirebilirsiniz. Beyaz renkli ve lake olan mobilyaları mutfaklarınızda kullanarak mutfaklarınızı bambaşka bir boyuta taşıyabilirsiniz.

iskandinev-Mutfak-Modelleri-6

Klasik tarzdaki italyan mutfakları sevmiyorsanız o zaman modern olanlara mutfaklarınızda yer vererek de mutfağınızı dekore edebilirsiniz. Klasik italyan mutfaklarına göre daha modern olan bu tasarımlar ile yapacağınız dekorasyonlar çok daha güzel ve farklı bir hal alacaktır. Farklı renklerde ve boyutlarda üretilen bu mutfak tasarımları ile mutfaklarınız hiç olmadığı kadar özel ve güzel olacaktır.

İtalyan tarzı mutfağınızda cesur renklere ağırlık vererek çok daha farklı dekorlara imza atabilirsiniz.

İtalyan tarzı mutfaklar sevimli yapıları ve sımsıcak dokularıyla mutfaklarınızda daha hoş bir atmosferin ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Bu mutfaklarda kullanılan ahşap gömme dolaplar sayesinde mutfağınızda daha doğru bir yerleşim yapabileceksiniz.

İster klasik ister modern olsun zarif ve asil hatlara sahip olan bu mutfak tasarımları ile mutfaklarınızda zaman geçirmek sizin için daha keyifli olacaktır. İtalyan tarzı mutfaklarda iki zıt rengin birlikte kullanılması ile de hoş dekorlar ortaya çıkabilmektedir.

Kategori: Genel

Benzer Konular

Ustasın’dan Klasik Yatak Odası Modelleri

Ustasın’dan Klasik Yatak Odası Modelleri

Yatak odaları evlerde sıklıkla kullanılan alanlar içerisinde yer almaktadır. Dolayısıyla insanlar yatak odası dekorasyonlarına büyük...

Kedi Pufları Evcil Hayvanlarınız İçin

Kedi Pufları Evcil Hayvanlarınız İçin

Kedi pufları, evinde kedi besleyen kişilerin, evcil hayvanları için almış oldukları puflara verilen isimdir. Hayvanlar...

Country Mutfak Mobilyası En Güzel Modelleri

Country Mutfak Mobilyası En Güzel Modelleri

Dekorasyon örneklerine bakıldığında bunlar içerisinde en çok merak edilen ve ilgi çeken konuların başında mutfak...

Bahçelerde Masa Sandalye Örnekleri

Bahçelerde Masa Sandalye Örnekleri

Sizlere bahçelerde masa sandalye hakkında bilgi vermeden önce bir bahçe nasıl olmalıdır onun püf noktalarını...

Ebeveyn Odalarında Taçlı Klasik Yataklar

Ebeveyn Odalarında Taçlı Klasik Yataklar

Günümüzde ekonomik ve kültürel yapının hızla gelişmesi nedeniyle dekorasyona verilen önem de hızla arttı. Birkaç...

Yorum Yazın
yedi + 1 =

Copyright © 2013-2014 KlasikYatakOdasi.Com
Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır.

Yukarı
Klasik yatak odası
You might also likeclose