Klasik Yatak Odası

Sıra Dışı Bir Yatak

Uyku, insani bir gereklilik olduğu kadar insanların konfor ile bağdaştırdığı bir süreç olarak da görülebilir. Bireyler, gün içinde yaşadığı stresli durumların veya yorgunlukların sonunda huzurlu bir uyku çekmek için rahat yataklarına uzanmaktadır. Her insan için önemli olan bu sürecin iyi geçmesi için yatak üreticileri yaratıcı birçok çözüm geliştirmektedir. Çeşitli özellik ve konfordaki yataklar, geniş ölçüler, farklı teknolojiler yatak üreticilerinin kullandığı özelliklerdir. Yeni geliştirilen ve popüler hale gelen bir yatak çeşidi de yuvarlak yatak modelleri olmuştur. Yeni bir trend haline dönüşen yuvarlak yataklar, çiftler ve bireyler tarafından tercih edilen ürünler olamaya başlamışlardır.

yuvarlak_yatak_4

Alışılagelmiş yatak modellerinin yanında yuvarlak yatak modelleri, farklılık arayan tüketicilere hitap ettiği kadar yataklarında üst sınıf bir konfor arayan müşterileri de çekmektedir. Farklı ölçülerde üretilebilen yuvarlak yatak modelleri, kullanıcıların istekleri üzerine çeşitlenebildiği gibi, hazır modeller halinde de sunulabilmektedir. Uykularını rahat ve keyifli hale getirmek isteyen bütün insanların alımına sunulmuş bulunmaktadır. Yine de akla insanlar neden yuvarlak yatakları tercih ediyorlar gibi sorular gelebilir. Buna ilk verilecek cevap şu olabilir; “Neden tercih etmesinler?”. Normal kabul edilen her ürün tüketiciler tarafından satın alınıp ticari faaliyetlerini gerçekleştirirler. Buna karşın bazı arz ürünleri vardır ki; normal olmayan şeylere ilgi duyan insanları çekerler. Yuvarlak yataklar, normal ürünlerin dışında olan şeyler satın alıp, tatmin yaşamak isteyen bir zümreye hitap etmektedir. Kimse konforun hiçbir etkisi yok diyemez, ama bu tip sıra dışı ürünlerin işlevsel özelliklerinden önce sıra dışı olmasının verdiği çekicilik önceliklidir. Hiçbir insan sadece konforlu bir uyku istediği için yuvarlak yatak tercih etmez. Yuvarlak yatak satın alan insan, esasında yalnızca yuvarlak yatağa sahip olmak istemiştir.

Sıradan ve alışılagelmiş ürünlerin dışında kalan bir ticari meta olarak yuvarlak yataklar, sıra dışı ticari mallara ilgi duyanların sayılarının hızla artması düşünüldüğü zaman, gelecekte çokça tercih edilecek ürünlerin başlarında gelebilir. Sıradan bir uykudan daha fazlasını mı istiyorsunuz? Yuvarlak yatak belki de sizi tatmin edebilir.

Benzer Konular

Ustasın’dan Klasik Yatak Odası Modelleri

Ustasın’dan Klasik Yatak Odası Modelleri

Yatak odaları evlerde sıklıkla kullanılan alanlar içerisinde yer almaktadır. Dolayısıyla insanlar yatak odası dekorasyonlarına büyük...

Kedi Pufları Evcil Hayvanlarınız İçin

Kedi Pufları Evcil Hayvanlarınız İçin

Kedi pufları, evinde kedi besleyen kişilerin, evcil hayvanları için almış oldukları puflara verilen isimdir. Hayvanlar...

Country Mutfak Mobilyası En Güzel Modelleri

Country Mutfak Mobilyası En Güzel Modelleri

Dekorasyon örneklerine bakıldığında bunlar içerisinde en çok merak edilen ve ilgi çeken konuların başında mutfak...

Bahçelerde Masa Sandalye Örnekleri

Bahçelerde Masa Sandalye Örnekleri

Sizlere bahçelerde masa sandalye hakkında bilgi vermeden önce bir bahçe nasıl olmalıdır onun püf noktalarını...

Ebeveyn Odalarında Taçlı Klasik Yataklar

Ebeveyn Odalarında Taçlı Klasik Yataklar

Günümüzde ekonomik ve kültürel yapının hızla gelişmesi nedeniyle dekorasyona verilen önem de hızla arttı. Birkaç...

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. Bilge dedi ki:

  aklımda hiç yoktu yuvarlak yatak odası almak ama bu model cidden çok hoşuma gitti. hayal yatak odasının fiyatını öğrenebilirimiyim

 2. Nurhan Uzun dedi ki:

  hayal yatak odası adı gibi. hayal gibi bir klasik yatak odası takımı olmuş. muhteşem.
  fiyatı nedir?

 3. pelin dedi ki:

  yuvarlak yatak modelleri aslında tam istediğim tarda ama yatak odası alan olarak geniş olmadığı için alamıyorum.

 4. gülhan dedi ki:

  yuvarlak yatak modelleri son zamanlarda çok fazla karşımıza çıkmaya başladı. özellikle klasik mobilyada bu tarz sıradışı modelleri görmeye başladık.

 5. tuğçe dedi ki:

  bu tarz sıradışı bir yatağa sahip olmak isterdim. insan kendini sarayda gibi hisseder bu tarz bir yatak odası takımında uyurken.

 6. ayşen dedi ki:

  yuvarlak yatak odası modellerini eskiden hep dergilerde modern tarzda görürdüm ama bu klasik yatak odası takımı da süper olmuş.

 7. deniz dedi ki:

  hayal yatak odası takımı o kadar özgün bir tasarım olmuş ki bayıldım

Yorum Yazın
4 × dört =

Copyright © 2013-2014 KlasikYatakOdasi.Com
Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır.

Yukarı
Klasik yatak odası
You might also likeclose