Klasik Ve Lüks Yatak Odasi Takımları

2023 Lüks Koltuk Modelleri Daha Şık Daha Konforlu

Yeni yılın yaklaşması ile birlikte bir çok insan hayatında yeni değişiklikler yapmaya başlar. Öncelikle kişisel değişimler ve sonrasında yaşam alanlarımızın değişimleri gelir. Yeni yılda başlayan bu değişim için Asortie Mobilya olarak bizlerde sizin için yenilenmeye daha klasik ve daha lüks mobilya ve dekorasyon çözümlere sunmaya hazırlanıyor olmanın heyecanını yaşıyoruz.

Yeni dünya düzeninde daha minimal tercih edilen yaşam alanlarından özellikle şıklıktan ve ihtişamdan vazgeçmek istemeyenler için bir çok klasik ve lüks mobilya modelimizde istenilen ölçülerde üretim yaparak sizlere özel dekorasyon çözümleri sunuyoruz. Şıklık ve konforunda ön planda tutulduğu, tamamı doğal ahşaptan ve lüks kumaş seçenekleri ile size özel ölçülerde üretilen klasik mobilya modellerimiz yeni yılda da göz doldurmaya devam ediyor.

Klasik mobilya modelleri tercih eden kullanıcılar yeni yılda daha iç mimari ve dekorasyon konusunda araştırma yapacaklar. Buna göre Asortie Mobilya olarak bizlerde güçlü mimar ekibimiz ile size özel klasik mobilya ve dekorasyon çözümleri konusundan kendimizi yeni yıla hazırlıyoruz .

Özel yaşam alanlarınızın tasarlanması ve buna göre özel mobilya üretimleri ile sizin hayal ettiğiniz dekorasyona bu sene kavuşabilirsiniz.

Özellike koltuk takımı değişimi yapacak olan kullanıcılar şık ve gösterişli salonlar için Luxury koltuk modellerini tercih etmektedir. Bu senenin lüks koltuk takımlarında en trend renkler yeşil ve tonları, kahve ve tonları, kırmızı  ve tonlarıdır. Klasik Mobilyanın yanı sıra Luxury koltuk modellerinde özellikle gri varak tonları ön planda tutulmaktadır. Asortie Mobilyada bu sene en çok tercih edilen lüks koltuk modelleri arasında yer alan Tına Lüks Koltuk Takımı yeni yılda da tüm klasik ve lüks mobilya severlerin beğenisini toplayacaktır. Yine kendi renk ve modellerinde üretilen Tina Lüks Yemek Odası Takımı ve Tina Lüks Yatak odası takımıda özellikle minimal şıklık ve konfor tercih edenler için oldukça talep görmektedir.

2023 Lüks Mobilya Modelleri ve daha fazla lüks dekorasyon fikirleri için alanında uzman ekibimizle iletişime geçmek için www.asortie.com adresini ziyaret edebilirsiniz.